PRAMONĖ YRA SVARBI EUROPAI IR JOS PILIEČIAMS. KREIPIMĄSIS Į VALSTYBIŲ IR VYRIAUSYBIŲ VADOVUS


Europos pramonė yra visur mūsų kasdieniame gyvenime: nuo namų – kuriuose mes gyvename, baldų – kuriuos mes perkame, drabužių – kuriuos nešiojame, maisto – kurį mes valgome, sveikatos priežiūros, transporto priemonių ir energijos – kurią mes naudojame, iki visų kitų objektų ir produktų esančių mūsų gyvenime.

Su savo kvalifikuota darbo jėga ir pasauline kokybės ir tvarumo reputacija, pramonė yra gyvybiškai svarbi Europai ir jos klestėjimui. Šiandien, 52 mln. darbuotojų ir jų šeimų visoje Europoje tiesiogiai ir netiesiogiai priklauso nuo darbo pramonės sektoriuose. Mūsų tiekimo grandinės, sudarytos iš šimtų tūkstančių inovatoriškų MVĮ ir didesnių tiekėjų, klesti ir eksportuoja Europos pramoninę kompetenciją į visą pasaulį.

Lietuvos augalų apsaugos asociacija kartu su kitomis Europos ir nacionalinėmis organizacijomis pasirašė bendrą kreipimąsi į Valstybių ir Vyriausybių vadovus „Pramonė – ES ateities pagrindas!“.

LAAA ir kitos pasirašiusios organizacijos atstovaujančios visas pramonės sritis ES, ragina, Valstybių ir Vyriausybių vadovus:

•    Raginti ateinančią Europos Komisiją skirti prioritetinį dėmesį pramonei 5 metų Darbo Programoje ir paskirti specialų pramonės Pirmininko Pavaduotoją.

•    Raginti ateinančią Europos Komisiją greitai pristatyti ambicingą ilgalaikę ES pramonės strategiją, apimančią aiškius rodiklius ir valdymą.

•    Kiekvienais metais pavasario Europos Vadovų Taryboje apžvelgti pažangą, padarytą įgyvendinant šią ES pramonės strategiją, ir pateikti politines gaires Europos konkurencingumui skatinti.

 

Visą dokumentą galite parsisiųsti apačioje.

 

Nuoroda į svetainę:

 https://www.industry4europe.eu/publications/a-new-joint-call-to-all-heads-of-state-and-government/

 

 

Comments are disabled.