Dėl leidimo išimties tvarka 120 dienų laikotarpiui tiekti rinkai defoliantą Reglone 200 SL 


Leidimas  išimties tvarka 120 dienų laikotarpiui tiekti rinkai defoliantą Reglone 200 SL rapsų ir sėklinių dobilų defoliavimui prieš derliaus nuėmimą galioja nuo 2020 m. birželio 17 d. iki 2020 m. spalio 14 d.

Naudojant  Reglone 200 SL turi būti griežtai laikomasi šių apribojimų:

  • Iš anksto prieš purškimą, purškimo dieną ir bent 1 dieną po purškimo Reglone 200 SLdefoliantu nupurkšti laukai turi būti paženklinti įspėjamąja informacija – draudžiamuoju ženklu „Pašaliniams įeiti draudžiama“, užtikrinant, kad pašalietis ir gyventojas nepatektų į laukus.
  • Ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną iki Reglone 200 SLpanaudojimo elektroniniu paštu  info@vatzum.lt ūkininkas privalo informuoti Augalininkystės tarnybą apie planuojamo apdorojimo datą ir kontrolinio žemės sklypo ir lauko numerį;
  • Operatoriai, purkšdami laukus, kurie ribojasi su keliais, gyvenamųjų, visuomeninės paskirties, rekreacinių ir bendro naudojimo teritorijomis, privalo laikytis ne mažesnės kaip 10 metrų apsaugos zonos iki kelių kelkraščių ribos, gyvenamųjų, visuomeninės paskirties, rekreacinių ir bendro naudojimo teritorijų ribos ir privalo naudoti įrangą, mažinančią dulksną bent 50 proc.
  • Jei purškiami laukai ribojasi su vandens telkiniais, būtina naudoti purškimo įrangą, mažinančią purškimo dulksną 95 proc.

Plačiau http://www.vatzum.lt/lt/naujienos/isduotas_leidimas_isimties_tvarka_120_dienu_laikotarpiui_tiekti_rinkai_defolianta_reglone_200_sl_/

Comments are disabled.